| jurnalistu a întrebat:

Stie cineva un site de airsoft din judetul arges?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt posesor de armament (munitie reala, bile cauciuc, airsoft).
Intra aici si fa-ti un cont http://www.airsoftpark.ro/locatie.html
Apoi intra pe forum, iar baietii te vor ajuta cu orice informatie.
Nu uita! O gaura facuta gratuit va costa prea mult;)

| jurnalistu explică:

Pe smardan parca era unu cu arme de vanatoare si unelte de pescuit

| jurnalistu explică:

Eu am o problema nu am 18 aniwinkingbig grin

| alamicu33 a răspuns:

Ciudat dar si eu am cautat astazi acelasi lucru... nu sunt siteuri dar am gasit un magazin care vinde pistoale pe strada smardanwinking

| VladTeRupe a răspuns:

Iti sugerez sa nu cauti ca nu gasesti daca vrei arma ieftina www.airsoft-ieftin.ro dacolo iau eu armele electrice spring rtc bile pistoale tot ce vrei