| monik56 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi sa cumpar broscute de apa (nu testoase cu carapace)?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Te inarmezi cu un minciog sau macar un ciorpac si mergi pe malul unei ape si poti sa-ti procuri cate vrei tu.
Mai poti merge la un magazin cu momeli vii pentru pescuit si cumperi cate vrei.

3 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Pai spune-ne mai intai de unde esti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, din Hornbach (zona Berceni) daca esti din Bucuresti. Gasesti la sectorul acvarii. Acolo sunt broscute de balta albinoase foarte dragute. Sper ca ti-am fost de ajutor. Sarbatori fericite!

| bghes a răspuns:

Pe marginea ocarui lac...