| Silviu1989 a întrebat:

Stie cineva vreun site sau forum romanesc de satanisti? big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| qwertyz a răspuns:

La ce iti trebuie asa ceva?

| Kanabiss a răspuns:

Datias la **** de satanist imputit stergeti contul fmm nu vezi ca nu te ia nimeni in seama cacatule pisasar toti pe tine dobitocule

| ObsessionDisaster a răspuns (pentru Kanabiss):

Bai credinciosule, vezi-ti de treaba ta credincios imputit. Spui ca esti credincios, dar tot tu esti pacatosul jignindu-i pe altii. Daca nu stii ce fac si cu ce se ocupa satanistii, taci din gura credincios nedemn de iad. Du-te in Raiul chinuitor unde vei regreta ca nu ai fost satanist.

| ObsessionDisaster a răspuns (pentru Kanabiss):

Cultul satanic stiu ca era, dar e si o aplicatie pe Play Store care sigur te va ajuta. Acolo vei afla multe chestii care or sa te ajute si o sa-ti dea si o mica istorie despre satanism. Nu uita, Hail Satan!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un site foarte bun:http://www.flacaraneagra.ro/
Si un forum daca vrei:http://mallzebuth.3xforum.ro/
Sper ca te-am ajutat. @Kanabiss, taci mai ca sperii lumea idiotule!