| Stelulu a întrebat:

Stiti cumva de unde as putea cumpara un clasor pentru monede? As prefera sa nu fie un magazin online decat daca il puteti recomanda, pentru ca am mai avut o astfel de tentativa esuata.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, uite o portita : http://forum.transylvanian-numismatics.com/ vezi ca sunt mai multe capitole/subiecte printre care si safturi pentru incepatori, de unde se cumpara si de unde nu e recomandat sa cumperi... vezi tu

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasoare mai poti cumpara si de aici www.magazinul-colectionarilor.ro
Au clasoare nemtesti la pret de producator.

| jenny a răspuns:

La targul de antichitati sau magazine de antichitati.

| Stelulu explică:

Mersi! Mi-a fost de ajutor, stiam de forum, cautasem si eu mai demult pe acolo, insa acum am dat peste magazinul Zimbru Carpatinwinking, Bucuresti - Selari.