| blue29 a întrebat:

De unde pot cumpara si eu un dezumidificator electric in Bucuresti? As prefera sa-l iau din magazin nu sa-l comand pe internet dar puteti pune si linkuri. Eventual imi puteti recomanda un anume produs. Multumesc aniticipat!

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

In Praktiker vei gasi dezumidificatoare Budget undeva la 250-300 ron.

5 răspunsuri:
| blue29 explică:

Am gasit in Praktiker am dat 349 lei p el si in prima noapte a strans 1, 4l. Pe parchet si gresie nu a mai aparut condens si nici pe geamul termopan. Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gaseste in real sau carfoour

| cursed a răspuns:

Salut, nu prea ma pricep dar ar trebui sa incerci la magazinele mari gen Karfour sau Altex, succes

| dragos111 a răspuns:

Http://buzzshop.ro/......toare.html
duracraft-ul e foarte bun si silentios