| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva un site sau forum ceva unde se pot pune versuribig grin?
>multumescbig grin

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Www.agonia.ro. E cel mai mare site de poezii; faci cont, pui poezii si alti oameni ti le pot comenta. In felul asta, primesti si un feed-back. Ar mai fi hyperliteratura si club literar, daca scrii foarte bine si te bate gandul sa devii "scriitor profesionist".

| Bianca26bb a răspuns:

Www.versuri.ro, fa-ti cont, si vei pune orice versuri;)! Pa-Pa!

| D-Anna a răspuns:

Ms psiholoagasmug da' versurile mele suna mai mult a muzicalaughingIa un ex:
E un loc necunoscut ceva ce tine de trecut
E o iluzie, e o confuzie ce-ti intra-n sange ca o perfuzie
Te pierzi de tine, devine dependenta
Se numeste dragoste si e o permanata prezenta.

| DarQueen a răspuns:

Doamne dia, da numa o intrebare ai pus pana acum?batting eyelashes
bv tie laughing
app, vezi ca mi-am schimbat unpik numele, laughing

| aaaaaaa1 a răspuns:

Www.versuri.ro trebuie sa-ti faci cont :*:*:*:*:*:*:*

Răspuns utilizator avertizat