| Alexiika a întrebat:

Stiti cumva voi un site pe care pot sa citesc orice carte online? Funde si vot

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista asa ceva. In primul rand nu toate cartile sunt puse pe internet si nu toate care sunt puse sunt pe acelasi site. Da o cautare cu autorul si/sau titlul cartii pe care vrei s-o gasesti si daca exista pe internet o afli. Numai bine!

4 răspunsuri:
| venusdoom a răspuns:

Nu poti gasi chiar toate cartiile.dar de ce nu ti plac cartile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scri numele carti pe google si dupa online.
Daca ai de gand sa faci asta macar scoate cartea pe foi, iti strici ochii citind atata online.

| RosyRozy a răspuns:

Pai eu folosesc doua site-uri : http://englistips.org/ ( pentru cartile in engleza, sunt unele carti ep care poate profesorii o sa vi le dea sa le citit si care nu sunt in romana decat aici) sau http://www.lumeacartii.ro/ ( cauti autorul si /sau scrii numele cartii si o gasesti). inc aun lucru trebuie sa ai cont pe site-uri... sper ca te-am ajutat

| alina12em a răspuns:

Citatepedia.ro si Carti electronice blogspot. Cel din urma mi s-a parut a fi mai complex. O sa fie nevoie sa cauti pe mai multe site uri, cele 2 nu te vor asigura ca vei gasi orice carte de care esti interesata.