| AllForOne a întrebat:

Stiti cumva vreun cabinet veterinar prin pitesti?

8 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Va recomand cabinet veterinar Stancu Constantin SRL din Pitesti. jud. Arges str.Paltinului bl. B21 .ap.2.tl.0248/283581. 0744/437897.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un cabinet veterinar găsești și pe Calea București sau în cartier Trivale (între complexul 1 și 2, pe stânga, la scara unui bloc din strada principală).
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
dr stancu este un medic bun, eu am fost foarte multumita de serviciile dumnealui (interventie chirurgicala catel). poate nu va suna tocmai etic... dar evitati cabinetul de pe Vasile Lupu, dr Corina!

Ana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e bun fiindca este Tata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are cineva puiuti de Bichon sau Yorkshire Terrier? Imi doresc foarte mult sa adopt unul. Daca aveti sau stiti pe cineva astept un rapsuns la deny_um@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. la sensul giratoriu cand urci in trivale. e un dr foarte bun!

| Veterinar_Pitesti_Cabinet_1980 a răspuns:

Cabinet veterinar Gemma Animal Care, Str. Victoriei nr 17. Tel 0758.075.070