| xSunandMoonx a întrebat:

Stiti cumva vreun site du pe care sa gasesc haine pentru caini la un pret accesibil?

Răspuns Câştigător
| simina2000 a răspuns:

Http://happy-pet.ro/....../index.php
Aici gasesti de la hainute la custi genti de trensport fundite de toate medalioane numai ca hainuele incep cam de la pag 3 in colo.
Sper ca ti-am fost de folos.

4 răspunsuri:
| symy_1713 a răspuns:

Eu stiu de candy care au hainute de la puppy angel ( mare calitate ) si de cateicufite si cam atat!
Sper ca te-am ajutat! happyhappyhappyhappy

| WolfGirl a răspuns:

Iti spun eu ca cainele n-are nevoie de haine. Dece crezi ca are blana?

| rolly3342 a răspuns:

Sper ca nu ai de gand dracului sa cumperi haine pentru caine? mai bine doneaza banii sau sa ii dai unui cersetor.cainele nu moare daca nu ii iei tu haine.