| anonim_4396 a întrebat:

Stiti daca exista,, arta dresajului si secretele dresajului canin,, de matei horia si in format clasic, poate si un link de unde o pot comanda?(cartea original e in format electronic-pe cd)sau poate stiti alte carti-cel mai bine in format clasic(carte)-care sa contina macar instructajul pentru comenzile de baza-si asa, mai pe mintea/intelesul copiilor, de asemenea cat costa ce contine-macar cuprinsul-sau o scurta prezentare si un link de unde pot da comanda.si mai bine daca stiti ca site-ul e de incredere si aveti cartea si a functionat pentru voi.FUUUUUNDAAAAAAA...cat se poate de mare+vot la toti ceilalti.multumesc enorm de mult!

Răspuns Câştigător
| Scândură a răspuns:

Buna!
http://cartedresaj.ro/cuprins/dresajul+cainelui+-+elemente+de+baza
Incearca, site-ul e de incredere, a comandat unchiul meu. Scrie ce contine, prima e gratis la comanda si a doua costa 19 lei(scrie acolo)! Contine chestii destul de interesante!
Bafta!

5 răspunsuri:
| Scândură a răspuns:

Daca cauti neaparat cartea aceea, poate merge asta:
Cred ca e cartea care o cauti!
http://www.dresaj-canin.com/dresaj.html

| KirigayaKirito a răspuns:

Poti cumpara de la o librarie sau de pe internet! Dar te va costa! Iti recoman sa vezi documentarele cu ''Caesar si cainii''! Mult mai ieftin si mai folositor! Emisiunea o poti vedea pe Animal Planet, Wild, sau youtube ori internet (cauti pe google)! Sper ca te-am ajutat! PWP

| fdhgcvnb a răspuns:

@ReginaNoptii-fetito,scuza-ma ca ti-o spun asa direct,dar esti proasta! stii cat rau mi-ai facut?! sunt cardiaca, nebuno! poate ai incercat o gluma, dar cel putin pentru mine nu a avut efectul scontat.

| IasmyAndra a răspuns:

Buna! uite ai aici un link de unde poti comanda! http://www.fotokristall.narod.ru/mov0001.swf

| sandum a răspuns:

Cartea acea mie nu mi s-a parut buna.Este iot si nu explica cum trebuie.
Eu am comandat de aici: ww.carte-dresaj-canin.ro si in comparatie cu ailalta este cu mult peste.
m recomandat-o si cunoscutilor mei si a fost foarte ok.
Incearca,ca sunt rapizi si de incredere,te suna sa iti confirme comanda,ti-l amablaeza ok si per ansamblu sunt foarte multumit.
Cand am luat de la Chirita,scuze, dar am zis ca acea nu este carte, seamna cu o brosurica 20 de pagini cu tot c coperti.Nu prea stii multe ind resaj,de fapt asta si vrea sa iti arate cartea aceea si sa te faca sa apelezi ori la el pentru dresaj in Timisoara ori la altul.
Cum ti-am zis, mie mi s-a parut ok, si celor la care am recomandat-o la fel.