| BullTerriers a întrebat:

Stiti de unde pot adopta sau sa primesc in donatie caini de rasa de talie medie si mare de prefeeat pui

6 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

De nicaieri, un pui de rase se cumpara, iar unul metis se adopta.
Cine iti da tie pui cumparat cu 200-250e pe gratis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un adapost pentru ciini.

| Rebeca21121 a răspuns:

Un pui sau mai multi?

| BullTerriers explică:

RedNose hai sa-ti zic cine imi da, imi da mata la laba te dq nu te mai baga ca multi da caini de rasa pe nimu care costa mai mult de 300 euro ca nu le-au gasit stapan si ce vrei sa te cred pe tine ca la xe prost esti zici ca un caine nu e de rasa canare pedigree atunci tactu ce o fi, maidanez? Eu am intrebat daca stie cineva de unde da tu ma iei cu:"un caine se rasa se cumpara, unul metis se adopta adica ce mata tea loar de pe strada sau ce, nu ai pedigree deci nu esti de rasa si la ce jegos plin de **** esti sigur tea loat de pe strada si tu mansour ce dracu vrei? Da nu cumpar nimic fara vani si? Ciuda? La ce sa dau vani daca gasesc si gratis? Ce mara tea loat de pe strada chiar daca esti jegos ca tactu si n-a dat bani pe tine in loc sa ea un caine de ras a loat ca proasta o javra ca tine

| Mansour_Yasmina_1990 a răspuns:

Da' tu pe nimic nu vrei sa dai bani. nici pe husa nici pe caine nici pe hamuri, SARACIEE