| Lussy2 a întrebat:

Stiti desenul ed ed si eddy era unul cu un fes voi stiti ce are sub fes,imi puteti da un link, o poza sau un desen in care nu are fes?

Răspuns Câştigător
| dyanahanako a răspuns:

Http://9gag.com/gag/4895885
ce zici?

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

La asta ma gandeam si eu cand eram mica laughing, insa cred ca este chel... a ramas intr-un episod fara fes si nu se vedea par unde era "filmat", de aceea ii era frica sa nu-i scoata cineva fesul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A da, cunosc tipu, nu a aparut niciodata fara fes in nici un episod, poate ascunde o chelie cine stiebig grin. Funda?

| NoShit a răspuns:

Ce-ar putea să aibă? Păr, mă gândesc...peste un strat de piele.

| millyca a răspuns:

Cred ca am vazut pe 9gag ceva referitor la asta si, daca imi amintesc bine, personajul la care presupun ca te referi (Edd) nu apare niciodata in serial fara fesul ala, aparitia respectiva avand loc intr-un joc publicat pe site-ul Cartoon Network.

| Mâncărici a răspuns:

Probabil...parul sau chelia laughing

| Prettygirl99 a răspuns:

Unii spun ca e blond altii zic ca e chel rolling on the floor rolling on the floor

| ls7 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=qF5niU6h3vw&feature=related sau... http://www.youtube.com/watch?v=V9-u76yREyI. Niciunul dintre ele nu e prea relevant, dar. asta am gasit :). In fond, asta era farmecul personajului! Ca si tipa creata din PowerPuffGirls.

| Beaaa a răspuns:

Nu a aparut in niciun episod fara acel fes. Nimeni nu stie ce are sub el laughing