| marrylove a întrebat:

Stiti si voi un magazin online cu lucruri pentru pisici?

2 răspunsuri:
| Laura1092 a răspuns:

Pe site-ul acesta ai :
MagiCat 5kg
Asternutul igienic MagiCat este un produs 100% natural (bentonita), care datorita proprietatilor sale fizico-chimice elimina ca prin minune mirosurile neplacute si absoarbe eficient lichidele, formand mici bulgari ce pot fi indepartati cu usurinta, ori de cate ori este nevoie.

Formula secreta MagiCat face ca nisipul sa nu se lipeasca de labutele animalului si permite curatarea rapida si usoara litierei.

Pisicutele care folosesc MagiCat sunt astfel mai fericite, mai sanatoase si mai curate, iar stapanii lor respira aer proaspat în fiecare zi!

EXTREME CLASSIC Odour Lock 7kg
Asternut igienic aglomerant, previne mirosul neplacut din litiera. Nu face praf. Este recomandat pisicilor batrane, masculilor necastrati sau pisicilor sensibile la praf.
Asternut igienic absorbant. Nu se lipeste de blana si de labele pisicii. Nu face praf. Este recomandat juniorilor, pisicilor cu par lung sau celor sensibile la praf.
Rezerva spray pentru reincarcarea dispozitivului SSSCAT.
SSSCAT ESTE SOLUŢIA!

SSSCAT reprezintă un detector de mişcare cu rolul de a proteja de pisici suprafeţe sau obiecte din locuinţă pe o rază de 1m. Senzorul de miscare din aparatul SSSCAT detecteaza miscarile pisicii in apropierea zonelor limita si elibereaza un jet de spray inofensiv ce surprinde si indeparteaza pisica. Imediat ce pisica va asocia spray-ul cu zona respectiva, va sta departe.
Suport + Castroane FIRINA
Ansamblu Joaca
hrana superpremium pentru igiena orala a pisicilor adulte
http://www.animax.ro/index.php?do=produse_simplu&pentru=20&pager=4 - ai 28 de pagini numai cu lucruri pentru pisici sper sa iti placa...
altele : http://www.evz.ro/......02547.html
Succes