| Aly359 a întrebat:

Stiti vreun site care da spre adoptie pui de bichon maltese? kisslove struck

6 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Nu prea cred ca vei gasi.si mai ales pui...

scuze sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am dat la cateva raspunsuri incearca acolo ca acum nu le mai tin minte dar le gasesti in unul din celalalte rpsunsuri ale mele

| Alecsaa a răspuns:

Scuza-ma dar eu am Bichon frise si am dat 2oo E pe el de la un cunoscut, nimeni nu da Bichoni spre adoptie decat daca sunt batrani sau ai noroc daca gasesti pui spre adoptie atunci cand n-are unde sa ii tina sau ce sa le dea sa manance, depinde de norocu tau. Succes.

| Mia_Mio_1979 a răspuns:

Eu te pot contrazice.sunt si oameni care nu fac afaceri cu animale.pur si simplu ii ofera iubitorilor de animale. spun asta pentru ca mi s-a intamplat.nu mi-a cerut bani.am dat dor un leu pentru ca este o vb ca din batrani.cred ca o cunoasteti.catelul meu e bishon havanese.