| saidlaura a întrebat:

Stiu ca e o intrebare super ciudata dar cine stie cum se confectioneaza o papusa voodoo fundita chair daca e o intrebare ciudata

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Salve!
laughing)) chiar ca e ciudata intrebarea! Nu m-a interesat niciodata subiectul, totusi, din ce am citit am retinut ca asemenea"papusi" se confectioneaza din ceara. O topesti si ii dai o forma cat de cat asemanatoare cu o persoana, apoi trebuie sa faci rost de par de la persoana caruia vrei sa...Sau macar ceva de la el, dar eu stiam de par big grin Si pe urma ...acele big grin
laughing) tongue

1 răspuns:
| Teleshpenker a răspuns:

Faci o papusa din material, ceara si dupa aia pui par, sau ceva de la persoana respectiva.Simplu, nu?