| Andr3EaD3Ea a întrebat:

Daca ai avea o papusa Voodoo care ar insemna persoana pe care o urasti, ce ia-i face acelei papusii?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Hmmm,i-as baga niste ace de seringa, pe langa unghii. Scurt la obiect si fara ezitare.Sunt razbunator din fire, sunt un scorpion veritabil(cum imi place mie sa spun)Cine ma calca pe coada, o data si o data, tot imi vine randu sa il calc eu pe capbig grin

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

As ****-o-n gura.

| g4mma a răspuns:

As arunca-o in wc.

| Knife00 a răspuns:

As tortura-o cel mai probabil.dar deocamdata nu am ura pentru cineva anume. poate doar ura de moment..aia de 5 min. laughing