| LoveSelena a întrebat:

Stiu ca voi pune o intrebare stupida, dar eu si o prietena am vrea sa na facem propia nostra vedeta. Se va numi Hollywood Star. Avem idei si de toate doar ca nu credem ca o va cumpara cineva.Noi mai venim vara prin Bazar si vrem sa vindem oamenilor de pe acolo.
Voi ce parere aveti sa ne facem sau nu revista?

8 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Sfat sincer... nu. la cum a.ti pus problema in nici un caz

| NothingImportant200 a răspuns:

Sigur ca trebuie sa o faci! Dar ca sa o faci sa atraga multe fete, inculdeti toate barfele, toate sfaturile, toate povestile mondene. Bafta sa o puneti la vanzareee!winking

| Enzo2011 a răspuns:

Pai daca credeti ca vezi avea succes sigur trebuie sa incercati orice dar trebuie sa aveti subiecte cea ce poate fi greu dar merita sa incercati poate dati lovitura dar vas propune ca la inceput revista sa apara ca un supliment pentru un ziar sau o alta revista autohtona asa va devenii mai cunoscuta si dupa aia puteti sa va faceti chiar editura voastra, traiti-va visele pana se indeplinesc sau pana ce se spulbera happy SUCCES!

| Raluka98 a răspuns:

Da, ar trebui

| NarcyNarcisa a răspuns:

Ar trebui sa vorbiti despre ce e mai interesant. Ceva ce atrage fetele(adolescente).De exemplu cei mai frumosi actori,cele mai intalnite trupe, postere, etc.Cred ca e o idee buna.Nici Bravo girl nu avea succes la inceput.happy

| foca_3903 a răspuns:

Sa va faceti revista? pana nu incerci nu vei afla... oricum sintem plini de reviste pe toate"tarabele"...

| FrozenMercurius a răspuns:

Eu cred ca daca esti pregatita, de ce nu? Incearca si vezi.

| sandum a răspuns:

Pe internet se gasesc tot felul de chestii care sunt puse in reviste gen Bravo sau Popcorn.Cum veti face aceasta revista? V-ati gandit cat va costa? Ce pregatire aveti pentru asa ceva?