| adelynaa a întrebat:

Sunt ceva coduri la barn buddy? ca am vaz la cineva ca are ft multe animale si foarte multi bani.
si am vazut ca unii au pisica, iepure si vreau sa stiu cum fac rost de ieihee hee?
dau fundita

4 răspunsuri:
| ZwNsv a răspuns:

Nu e adevarat! Am 60 de prieteni si nu am primit pisica iar fratele meu are 150 si nu are iepure pitbull si altele:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acelea se dau cadou daca adaugi prieteni de ex: pisicuta aceea este la inceput si trebuie sa adaugi 20 de prieteni si-ti baga cei de la barn buddy pisicawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca la o suta de vecini iti apar iepurele si pisica la fel si pitbull.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati aici sa vedeti pasii pentru a va lua animalutzele

http://bebeloyuuu.hi5.com/......topic-html