| AxyAxyMaxy a întrebat:

Deci... vreau si eu sa stiu care mai e metoda de furat cu caine la barn buddy? happy cei care joaca stiu despre ce e vorba tongue --- sau alte coduri : d bani, d credite mai stiti? happy kiss happy

Răspuns Câştigător
| pitikaaa a răspuns:

Uite...nu vreau sa te superi... dar daca ai inceput sa joci Batn Buddy joaca corect si cinstit si castiga monede duap cat ai lucrat, nu dupa cat ai furat!
Si nu exista nici un cod pentru bani si credite ca daca ar exista nimeni nu s-ar mai obosi sa planteze si etc.
Deci joaca cinstit daca nu mai bine nu juca!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| pitikaaa a răspuns:

Barn*
Scuze.:d

| Laurici :x a răspuns:

Vrei sa furi cainele cuiva?
da-i un os sa vezi cum vine laughing

| nelu54 a răspuns:

Laurici de unde iau un os nail biting

| Cobrutz a răspuns:

Nu stiu