| AllStarConverse a întrebat:

Vreau si eu niste smecherii pentru barn buddy si vreau sa stiu de la ce animale se poate fura

13 răspunsuri:
| LusyLuss a răspuns:

Daca incerci sa schimbi data la calc.iti arata ca s`au facut legumele di cainele fara mancare. dar nu merge sa furi.iti da eroare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu, daca afli zi mi si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fura niste bani de aici : http://bit.ly/a2Xl2Q

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate... daca el are flori sau fructe care inca nu is facute, ii schimbi data la calculator.de ex. daca esti in 15 tu scrii 16.si o sa iti apara alea gata facute si cainele fara mancare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sorina cu cheat engine vezi doar tu bani ca mie mi-a iesit fazada nu mrg sa cumperilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate fura de la animale si cand schimbi data la PC iti da fructele terminate dar apare eroare sa-mi spuneti daca gasiti o metoda de a face bani sau sa creasca plantele mai repede pe id sexyboymada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti descarca cheat engine! daca stii sa umbli pe el, mai bine nu fa nimic ...sa sstii ca iti ia banii tai de pe barn buddy.si eu am incercat si am facut o prostie fiindca am crezut ca merge. dar nu e asa cu placere. daca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia aia cu ora ii invechita nu mai merge si si aia cu tab pentru ca aia care o facut jocu so desteptat si nu mai lasa chiar daca modifici data gradina o sa arate la fel.Nu se poate fura de la animale ca am incercat si eu sa fur de la altii, si am o gramada de animale si nimeni nu mi-a furat:]

| Sorina_3380 a răspuns:

Sa stii ca eu am vazut pe you tube un program care iti fac bani maximi se numeste chat engine 5 il am in pc da nu stiu cum sa il folsesclaughing si nu se poate fura de la nici un animalhappy

| curios007 a răspuns:

Nu se poate fura... joc de cand a aparut si nu am reusit sa fur de la animale
dar voi incerca sa iau leg cu cei care au facut jocul si o sa iti zicwinking

| Claudyu_Clau_1994 a răspuns:

De la vaca aia mai mica

| IzZy_4440 a răspuns:

Pai nu merge sa furi era la v1 niste smecherii dar acum nu mai functioneaza este una de ati face alt cont furi de pe ala la tine si dai refresh la pag si iti da banii la loc(dar cainele tau sa fie hranit pentru ai lutea lua banii) sper ca te-am ajutat