| Anda_5897 a întrebat:

Sunt confuza...nu stiu ce sa imi iau: un samsung s5600v sau un iphone? amandoua telefoanele sunt super. trebuie sa ma hotarasc pana de 1 iunie. dar daca imi iau iphone trebuie sa il pastrez mai mult deoarece e mai scump. as vrea niste pareri.

Răspuns Câştigător
| Sked a răspuns:

IPhone all day long
daca ai bani sa iti iei 3GS nu ezita nu o sa iti para rau
nici nu se compara cu samsung

7 răspunsuri:
| DoDo a răspuns:

Iphone este bun

| manuelaaa a răspuns:

Iphone! parerea mea

| Anda_5897 explică:

Stiu ca iphone e mai bun, dar trebuie sa am in vedere si faptul ca o sal tin mai mult decat samsungulbig grin

| Anda_5897 explică:

Mi-am luat iphone 3gsbig grin

| anss23 a răspuns:

Parca samsung s5600v.winkingde fapt eu mi-as lua samsung s5600.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone ii mai bun...

| mysterious1 a răspuns:

Amandoua sunt faine...eu mi-as lua iphone