| Alesandra2014 a întrebat:

Scuzati-ma ca scriu aici dar am nevoie urgenta de pareri! Am un iphone 5 de 2 ani de zile si as vrea sa il schimb chiar daca nu am probleme cu el, pentru ca vreau un ecran mai mare deoarece umblu mult pe el, si ar fi mai ok. Mi-as dori sa aleg intre Samsung galaxy 4 sau 5 si iphone 6 (care mi se pare foarte scump pe langa Samsung). Va cer parerea sincera ce mi-ati recomanda intre cele 3 telefoane si de ce?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu ti as recomanda HTC one m8

| Search69 a răspuns:

S5 pentru ca are o baterie buna, camera buna, este rezistent la apa si praf, jocurile o sa ruleze mult timp are multe aplicatii folosituare si o sa vezi cat e de usor sa il folosesti. Bafta!