| ChristineW a întrebat:

Sunt foarte curioasa de sine si vreau si eu sa stiu cine e Rank 1 pe TPU.
fundita pentru primul raspuns corect :*

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Da, Brigaela (daca nu am insel) este userul anului si are rank 1batting eyelashes

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aflu mereu lucruri noi, poate esti curioasa din fire(nu de sine). Mi se pare ca esti tot atat de lenesa, este asa greu sa te uiti pe COMUNITATEA?

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Este Brigaela.Userul anului și expert TPU.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asta nu se cheama curiozitate, ci doar prostie. Uriasa!

Răspuns utilizator avertizat
| 100SweetSmile4you a răspuns:

Brigaela happy

| ChristineW explică:

Nu sunt lenesa! Nu stiam de aceasta comunitate, sunt noua. Iar cred ca va crediti prea smecheri ca sunteti experti, vi s-a cam urcat faima la cap.

| aNonim_4610 a răspuns:

Brigaela

la comunitate uitete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram convins ca nu stia copila cum sa afle si de asta a intrebat. Chiar ca sinteti prea smecheri si vi s-a urcat la cap ca sinteti experti. Experti rai ce sinteti. Drept pedeapsa, cinci minute la colt. A... si pe coji de nuci sa va treaca smechereala laughing