| Shor_Miky_1992 a întrebat:

*FUNDA* Tocmai am terminat primul volum din Jocurile Foamei, si sunt prea curioasa ca sa mai pot astepta. Vreau doar sa stiu daca piciorul lui Peeta se va face bine, sau daca va ramane mereu cu piciorul mecanic? Indiferent de raspuns, voi citi toate volumele, dar vreau NEAPARAT sa stiu raspunsul cat de curand.

Răspuns Câştigător
| BrokenArrow a răspuns:

Dacă iţi spun, te privesc de plăcerea de a afla tu singură. thinking
Dacă imi amintesc eu bine, rămâne cu piciorul mecanic.

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Dupe ce citesti cartea, te poti uita si la film sa faci o comparatie.
The Hunger Games (2012)

| DiabolikDy a răspuns:

Fara suparare o carte este mult mai interesanta decat fimul. este bun si filmul dar cartea este super. si este foarte bine sa citesti

| Shor_Miky_1992 explică (pentru DiabolikDy):

Am specificat ca este vorba despre carti aici happy Nu m-am uitat la film.