| URK a întrebat:

Sunt un mare fan al cainilor de paza.As fi interesat sa imi cumpar un Rottweiler, Pitbull sau un Bulldog.Imi poate spune si mie cineva preturile acestor caini si de unde ii pot achizitiona? ( sunt din Fetesti Ialomita)

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Eu iti recomand sa-ti cumperi de la o crescatorie care nu au mai mult de trei rase si au rezultate la concursuri,sa nu-ti cumpperi de la Happy Pets,canisa kris sau canisa Mitoi,acolo sunt doar animale bolnave, mult succes! cauta mmai bine un crescator din orasul tau, in pet shopuri normale sau online sunt doar animale bolnave si scumpe pe langa ca nu au pedigree...mult succes!

3 răspunsuri:
| Ruxuletz a răspuns:

De la un targ de animale.

| arrriadna a răspuns:

Cauta la crescatorii, cel mai bine. Le gasesti prin site-urile cu informatii despre cresterea animalelor. Majoritatea sunt pe langa Bucuresti, deci nu cred ca o sa ai o mare problema.
Incepi cu un google search: "vand pui rotweiller" si vezi unde te duc anunturile.

| PopescuAdina a răspuns:

Citeste informatii despre pitbull pe site-ul forumul oficial romanesc, http://pitbullclub.eu