| HannyKera a întrebat:

Am caini in casa si as dori sa imi cumpar si un hamster. Latratul cainilor il poate deranja?

7 răspunsuri:
| IIII a răspuns:

In nici un caz. Poate la inceput un pic, dar se obisnuieste, Ai grija doar ca hamsterul sa fie in siguranta(adica sa nu-l poata rani cainii)

| funxhouse a răspuns:

Nu, dar sa nu fie mancat de caini. trebuie sa ai grija happy

| Realtuning a răspuns:

Buna. am si eu un hamster pitic si catelusul meu face ca norodul. Nu il deranjeaza pe hamster, dar a MARE grija, ca daca il prinde, nu mai ramane nimica din el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il poate deranja decat la fel de mult ca pe tine, dar este destul de stresant pentru el. hamsterii sunt sensibili asa ca ai grija.

| pedobear a răspuns:

Latratul cainilor va fi o problema pentru hamsterul tau. Dupa cum bine stii, hamsterii sunt animale nocturne si latratul cainelui il poate trezi pe hamster in plina zi. Astfel deranjat de mai multe ori pe zi nu se va odihni cat trebuie si in scurt timp va face cearcane la ochi, il vei vedea cum adoarme in plina noapte de-a-n picioarelea pana va ajunge la insomnii cronice.

| raulneamt a răspuns:

Depinde de ce caine ai ca daca ii teckel ti lar papa da in rest nu-i problema daca ii tinut la distanta

| HannyKera explică:

Ms de raspunsuribatting eyelashes o sa am grija sa nu il prinda...