| xjustfearless a întrebat:

Sunteti de acord cu omorarea maidanezilor din Romania? Va rog votati aici http://www.libertatea.ro/......7639.html.

4 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu asa ceva. Mai ales pentru ca prin "boli" ei nu se refera la bolile fatale ci la cele care pot fi tratate foarte usor, care nu necesita foarte multi bani sau prea multe injectii. Deci ei vor eutanasia si cainii care au sanse f mari sa supravietuiasca datorita unei singure injectii, ceea ce mie nu mi se pare deloc in regula.
Multumesc pentru postare.

| katy a răspuns:

Nu sunt de acord.au si ei rolul lor pe pamant si dreptul la viata

| pwp a răspuns:

Nu sunt deloooooooooooc de acord!
o sa votez!

| Deutssa_4531 a răspuns:

Eu sunt de acord
Dar doar c javrele mari si urate