| DOTATUL a întrebat:

Http://www.libertatea.ro/......60051.html
Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ce te mira? pana acum 200 de ani canibalismul era legal in anumite culturi
te mai mira cu ceva ca practicile astea se mai intampla si astazi?
dar de popoarele africane care inca fac jertfe umane pentru zei, sau de obiceiul sati din india, nu stii nimic?

| evostyle7 a răspuns:

Pare logic, nu? Saraca femeie dupa ce a primit o portie de 1-2-3 sau mai multe bucati negre prin toate gaurile, inconjurata probabil de canibali, care urmau sa o ucida si sa o manance, printr`un mod SURPRINZATOR a reusit si sa scape de pe teren ostil, desigur cunoscut ca`n palma de catre atacator. Seems legit, right?