| billy69 a întrebat:

Tiroliana este considerata ca fiind un sport extrem, ati facut? Macar intr-un parc amenajat? Dat in munti? big grin

Răspuns Câştigător
| bruno9432 a răspuns:

Am incercat o data, in cadrul unui team building cu firma. A fost angajata o firma care organizeaza astfel de activitati si ne-au pregatit un traseu de tiroliana si unul pentru coborare in rapel. Baietii care au organizat erau alpinisti cu experienta, ne-au explicat totul foarte frumos, ne-au echipat corespunzator si chiar a fost o experienta deosebita big grin
La tiroliana mi se parea ca am o vitezaaaa. dar de fapt cand am vazut apoi filmul eram un melc big grin
Oricum, daca aveti ocazia trebuie incercat!

6 răspunsuri:
| Monique_3125 a răspuns:

Nu am facut ink, dar cred ca e fainhappy

| 1968 a răspuns:

In parc e numai pentru. copii, dar vad ca e plin cred ca e fain.

| Yly a răspuns:

Este super:d.am facut cand am fost asa intr-o excursie tabara. as mai face.big grin

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Este super si foarte sigur!
Trebuie sa incerci!
De exemplu exista Adventura Parc (special pentru tiroliane) unul langa Bucuresti si unul foarte mare in Brasov la o altitudine mare (depinde, e si pe nivele de dificultate)

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Am făcut tiroliană în Făgăraş. Dar a fost scurt traseul... A fost fain.

| Ianaaable a răspuns:

Hellohappy
Si eu am facut anul trecut. cand am dat de ea nu m-am mai opritlaughing Mie-mi place super mult numa` ca anul` asta n-am mai apucatstraight face
Oricum va recomand!winking