| BadSirChaos a întrebat:

Vreau sa incerc lucruri noi...Care este cel mai tare sport extrem sau parc de aventuri extonguearc Aventura Brasov,dupa parerea voastra,sa fie ceva accesibil,in Romania,

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Bungee jumpind de pe Vidraru(166m), tiroliana de la Busteni (cea mai lunga din tara), mountainbiking in Bucegi, Piatra Craiului, Postavaru, Piatra Mare sau Zarnesti, alpinism, rafing pe raul Buzau, Mures, Crisul Repede, Jiu, Cerna, Nera, Olt si raul Bistrita si scufundari in Marea Neagra. Exista si un turn de parasutism in Bucuresti. Stiu ca a fost tata prin tinerete (nu practica in general), insa nu cred ca este deschis pentru practica amatorilor.
Parc Aventura si chestiile de genul sunt pentru copii daca tu visezi la sporturi extreme.

3 răspunsuri:
| BadSirChaos explică:

Rednek,faza cu bicicleta o fac zilnic, a devenit plictis, Bungee jumping mi se pare cam exagerat, imi e cam frica sa sar in gol de la 166 m fiind atarnat de o funie si, mangusta, sa stii ca traseul Negru de la parc aventura e destul de tare

| REDNEK a răspuns:

Iati o bicicleta si fa tot felul de cascadorii.

| BallisticRat a răspuns:

Salut! Acum 2 ani se putea face bungee jumping de pe Barajul Vidraru.