| Park1Suin a întrebat:

TPU,in curand va veni ziua de nastere a verisoarei mele. Vreau sa-i
fac ceva handmade. Dati va rog link-uri.Dau funda plus vot.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Ii poti face o bratara a prieteniei, cere la o croitorie ata pentru,, bratarile prieteniei " intra pe youtube si incepe sa faci. Va iesi bestial! Succes!

| cinderellaindreams a răspuns:

Incearca sa faci ceva de pe www.inspirationrealisation.com

| tracicus a răspuns:

Daca stii, ai putea sa tricotzi ceva. Ceva simplu o cordeluta, daca nu stii poti inata pe net sau roaga pe cineva sa te invete. (funda te rog)

| Knightwalker a răspuns:

Eu zic sa incerci acet site http://en.origami-club.com/easy/