| didiii901 a întrebat:

Imi spuneti si mie urari de ziua de nastere a verisoarei mele!

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! O sa incerc sa te ajut, desi nu pot spune ca ma pricep prea bine :))
Pai, in primul rand trebuie sa ai o introducere, nu? Poti incepe cu "La multi ani!" sau " La multi multi multi multi ani". Vrajeli d-astea :)) apoi sunt doua variante:
1. Poti sa pui suflet in mesaj, sa ii spui : "sper sa ti se indeplineasca toate dorintele, sa fi cea mai fericita si sanatoasa"
2. Poti sa faci o urare mai amuzanta:
"acum esti mai baba, deci ai grija sa nu iti apara riduri" sau "a mai trecut un an si tu tot aici esti :)) "
Mai ai nevoie si de o incheiere:
"Pupici multi"sau "Succes in viata" sau "sa ai o zi perfecta"
Dar daca nu ti se par ok (dupa cum am spus, nu sunt prea talentata :)) ) atunci uite si cateva site-uri care te ajuta, dar te sfatuiesc sa schimbi putin urarile de acolo, sa le faci mai originale :
1.Amuzante :
http://mesaje.sentimente.ro/zi-de-nastere
2.Astea mi se par foarte dragute:
http://mesaje.itbox.ro/mesaje-urari-de-zi-de-nastere/
Succes si La Multi Ani pentru verisoara ta! :)

1 răspuns: