| nuconteazama a întrebat:

Unde asi putea sa gasesc si eu artificii de cumparat sau petarde?big grin

Răspuns Câştigător
| alwaysStyles a răspuns:

Artificile si petardele sunt ilegale nu stiai acum cativa ani basescu a interzis comercializarea acestora pentru ca a omorat cativa oammeni NU STIAI! dar daca chiar vrei gasesti pe aproape toate strazile trafic ilegal de artifici si petarde cumpara de acolo

8 răspunsuri:
| Frau a răspuns:

Pai in nici un caz nu vei gasi petarde la supermarketuri sau magazine mari. In schimb gasesti la magazinele mici, cu toate ca vinderea lor este interzisa o sa gasesti in aproape orice magazinas!

| aaaa12345 a răspuns:

Chiar dac nu ai funda poti da.
Artifici si petarde se gasesc in:
mall, pe la coltu de piete, in statii de autobuz, pe la alte piete si tot asa sunt mai multe

| corina977 a răspuns:

Din magazin

| Broadband a răspuns:

Mai taceti ma cu legile voastre,

vand astia in oras cu politia comunitara langa ei, bombe si toate prostiile

sunt ilegale pe dracu,

la noi in ROMANIA nimic nu e ILEGAL

romanii sunt mai presus de lege!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In magazinu europa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe stradaa

| nuconteazama explică:

Nu sunt din bucuresti bine atuni o sa caut prin piata multumesc