| gabytzzaLOVE a întrebat:

Unde gasesc bichon malteze sub 200 lei sau chiar pe gratis?

7 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Are cineva acum cu 200 lei in orasul Roman.

| gabytzzaLOVE explică (pentru viotedy):

In ce judet?

| viotedy a răspuns (pentru gabytzzaLOVE):

Neamt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exclus.Pretul mediu este de 300 euro. Poate o cunostiinta sa iti dea un pui.Bichonul maltez este considerat cel mai inteligent caine de companie.Eu vorbesc cu el ca si cu un om.

| luanaoana99 a răspuns:

Nu ai sa gasesti nicaieri sub 200 de lei. Si eu am unul si am dat 300 de euro, iar la adoptii nu ai sa gasesti pentru ca aceasta rasa e destul de scumpa.

| dianadiana222 a răspuns:

Nu ai sa gasesti un bichon malteze sub 200 lei el este in jur de 200-300 euro. daca vrei rasa pura daca nu ia-l de pe strada o corcitura

| richter a răspuns:

Adoptii sau corcit asa daca il cumperi de la pet shop sau de la oameni costa aproape 6-7 milioane.