| DraGos1412 a întrebat:

Unde pot gasi carti Tally ho sau bicycle rider back (standard) in Buzau. Sau daca nu in buzau macar pe net da sa nu coste transportul :-W?

2 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Despre carti nu stiu, dar chiar daca gasesti pe net nu vei gasi sa nu coste transportul. Sau daca gasesti trebuie sa faci comanda de nu stiu cate milioane.
Si in plus, transportul prin posta romana costa 7 ron. Ti se pare o suma asa uriasa?

| iluzionist a răspuns:

Fara transport nu vei gasi nicaieri, insa ca sa mai amortizezi din pret, iti recomand www.PlayingCards.ro. carti de acolo sunt la cele mai mici preturi din tara. bafta