| Ruxi_7370 a întrebat:

Unde pot gasi jucariile Mighty Beanz? Mentionez ca sunt din Tulcea, dar accept si raspunsuri despre alte orase (din apropiere)

16 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Intra pe www.dinoland.ro si pe fondul paginii sunt imagini cu mighty beanz da click si acolo sunt in pachete sau cutii cu pretul lor si iti poti comanda :taxa de transport este de 21 de lei, este in stoc si ii primesti in 24-48 h(ore).

| MrHaipa a răspuns:

Nu stiu, dar STIU cum poti castiga sigur un iphone 4 , http://concurs.teimbrac.ro/concurs-iphone/haipa90 , trebuie doar sa-ti lasi adresa de mail si apoi il vei primi ! ! sper ca te-am ajutat ;)

| BlackRockShooter_7690 a răspuns:

La benzinarii, hypermarketuri, si magazinele de specialitate.scrie jos in reclama.cu scris mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noriel gagiga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carrefour

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta La Orice Real

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai in Auchan Titan Bucuresti.Stiu eu, Rares, 8 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La real saum la metro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ruxi se cumpara Mighty beanz de la cafur sau de la benzinarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se gasesc in cora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat din real daca ai pe acolo. dar eu sunt di timisoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti gasi la bucuresti la bambino

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In carrefour constanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta la real.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in vulcanlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La carefurre