| Bodischa a întrebat:

Unde pot gasi mighty beanz, am auzit ca pe la carrefour n-ar am fost si nu era nimic!
P. S. Stau in Petrosani.

5 răspunsuri:
| Teils a răspuns:

Buna! Pai le poti cumpara de la chiosc`uri (asa se procedeaza in Rm. Valcea), daca nu poti cauta in supermarke-turi dar daca nici acolo nu gasesti, cel mai sigur este in mall in magazine cu jucarii

| 1Q a răspuns:

Cauta pe la metro, selgros, real, kaufland pe al raioanele cu jucarii trebuie sa fie

| DanuTzCarbon a răspuns:

De astia se gasesc prin mall uri mari da trebuie sa stii unde sa cauti ca eu am gasit la iulius mall in suceava

| KentGG a răspuns:

La peco la Petrom acolo am vazut happy

| MetalMealt a răspuns:

Pai sunt in carrefour dar sunt in rafturi verzi tot pe la jucarii (acolo am gasit eu)