| AnaPisikana a întrebat:

Unde pot gasi mingi din astea in Braila? Sau de pe ce site se comanda online? O vreau pe prima, de la Adidas.http://www.interdavsport.ro/-/mingi-handbal/. Ms anticipat.:)

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

In Bucuresti la magazinele adidas sau intersport am vazut ceva modele de mingi de handbal. Dar de ce nu apelezi la oamenii cu acel link? happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai gasesc mingi adidas imi pare rau decat daca faci tu comanda din afara orasului