| MyhayJeff a întrebat:

Unde pot gasi un beyblade de vanzare preferabil din vechea serie nu metal fusion? Funda pentru raspunsuri bunebig grin

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Oh ce vremuri, cand era beyblade la tv ne cumparasem toata gasca de la bloc si foloseam un capac de canal drept arena. ce fain era.
are unu pe okazii dar nu stiu daca are si lansator :)
http://www.okazii.ro/catalog/53907948/beyblade-6-piese.html

3 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Nu se mia vinde in magazine din cate stiu eu,chestia aia era ceva de moda trecatoare,erau tari bladeurile alea si eu imi luasem, aveam unul cu care faceam scantei ca avea bara de metal, si dinalea erau si teleghidate

| crisbens33 a răspuns:

Daca esti in sibiu cauta in oras
sigur gasesti

| Melinda_Szekeres_1979 a răspuns:

In tg-mures sunt dar e scump! 67De lei!