| Robert010 a întrebat:

Cine imi poate da informatii despre titirezurile de jucarie Beyblade Metal Fusion?

4 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

Baiatul mosului nu ma pricep ca eu faceam in tinerete titireze din rotile de la un ceas stricat.Am un ceas de masa rusesc Erevan si are 50 de ani si il mai oblojesc cu ulei de mecanisme fine din copita de cal facut

| Robert010 explică:

Dar imi poti spune cum fac titirezuri din rotite de ceas?

| Pupica a răspuns:

Au legatura cu Battle Strikers? ca am vazut ca sunt tot cam asa. poti incerca aici: http://www.jucariisijocuri.ro/......oriel.html