| qssenjoyer a întrebat:

Unde pot sa gasesc o pisica birmaneza pura?
Pe toate site-urile pe care am fost am gasit mixturi din mai multe pisici(siameze/persane).
Caut de foarte mult aceasta pisica, dar nu pot sa o gasesc nicaieri.
Daca stiti pe cineva care vinde, dati-mi un mesaj!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe olx gasesti dar sunt foarte scumpe 1500 lei dai acesti bani pe o pisica?

| Brizbriz a răspuns:

In Birmania? funda? big grin

| Brizbriz a răspuns:

Fii atent cu olx, daca tot esti fixat sa iei o pisica de rasa pura, ar fi bine sa o iei cu pedigree, pe olx gasesti ieftine, DAR, fara pedigree nu poti fi sigur ca e pura, dar mai ales, nu poti fi sigur ca nu a fost crescuta la o ferma de animale de casa, in conditii insalubre si cu probleme de sanatate, unele nu prea vizibile

pe scurt SE DAU TEPE IN DRACI PE OLX