| anonim_4396 a întrebat:

! urgent! Cum instalez Sims 2 Pets? Va rog, urgent!

6 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Deci l-ai gasit?

| nirvanacartof a răspuns:

Simis 2 Pets il am si eu da nu merge doar ca trebuie sa iti creezi animalul si ai teriminat joculbig grin

| delia_6706 a răspuns:

happyAi informatile pe o foaie din Suportul cu Cd-ul.Citeste acolo. Daca ai aruncat foaia, incearca sa iti intrebi prieteni daca stiu ei ceva(daca au jocul)Sunt mai multe modalitati de instalare depinde
1. Daca ai sims-ul copiat
2. Daca ai sims-ul original
happyVei gasi o rezolvare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

de pe internet? trebuie sa il pui in daemon tools
sunt tutoriale cu asa ceva pe internet

Byebye

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o alta problema daca am descarcat sims 2 open business trebuie sa il am descarcat si pe the sims 2?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu sims 2 si vreau sa instalez sims 2 pets, season etc. dar imi da o eroare.adica zice ceva cu update la sfarsit si sa introduc cd 4 si nu merge crying ce sa fac straight face?