| MoniBiss a întrebat:

Va rog daca puteti sa-mi spuneti cum sa instalez Sims 3 pets?

Răspuns Câştigător
| uN23 a răspuns:

Pai trebuie sa ai jocul The Sims 3 instalat. Asta e un fel de patch care modifica jocul original, de asta nu merge. happy

1 răspuns:
| MoniBiss explică:

Da asa am si facut si imi da o eroare:This product requires an installed copy of The sims 3, Please install the sims 3 before instaling this product.Ce trebuie sa fac?

| uN23 a răspuns (pentru MoniBiss):

Pai trebuie sa ai jocul The Sims 3 instalat. Asta e un fel de patch care modifica jocul original, de asta nu merge. happy