| Aly359 a întrebat:

URGENT! Mi-am sters din greseala un fisier si nu este in cosul de gunoi crying erau jocurile pe care mi lea instalat cineva crying le iubeam il mai pot recupera? sunt absolut disperata pentru ca daca afla cine mi lea instalat ca le-am sters ma face una cu pamantul varoooooooooooooooooooooooooooooooog ajutati-ma (era vb de niste jocuri : enclave return to castel wolfstine sau ceva de genu crying

8 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Intra in Cosul de reciclare (recycle byn) si dai Restore

| Aly359 explică:

Multumesc tuturor am dat system restore si s-a rezolvat mi-am recuperat fisierul deci funda ii revine : Feliciei ( FeliciaVet )

| Aly359 explică:

Problema e ca acum nu-mi merg jocurile crying

Răspuns utilizator avertizat
| ascovit a răspuns:

Incearca sa dai la my computer "search" si scrie numele jocurilor, sau chiar folderul de la sectiunea folders

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca poti recupera, citeste aici http://www.panalu.net/2010/12/recuperare-fisierele-sterse-cu-undelete.html cu acest program gratuit care recupera audio, video, foto, vezi pe site mai e si alt program de recuperat, poti sa incerci si cu celalalt

| angel_7075 a răspuns:

Pai ia vezi sunt in control panel in add or remove programs :d ca poate nu ti-le-a sters din memorie si poate poti sa le reinstalezi; d funda plz :d

| alexkoopa a răspuns:

Google nu musca. Stiu sigur ca sunt programe de recovery.