| Miuriel a întrebat:

e urgent. Dupa ce am sters tot ce era in cosul de gunoi mai pot recupera un fisier? e urgent va rog raspuns. dau funacrying(

9 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Oare merge daca ii dai un system restore?

| Claudia_1526 a răspuns:

Stiu ca exista un program cu care poti sa "dai timul inapoi" ca sa zic asa laughing...adica pc tau sa aiba exact aceleasi fisiere pe care le avea acum o saptamana, o luna sau depinde ce data vrei tu. Se poate dar nu stiu exact cum functioneaza acest sistem, la mine s. a ocupat un inginer de pc. eram in acceasi situatie. Apeleaza la cineva care se pricepe cat de cat...

| Alleecs a răspuns:

Nu mai ai cum sa-l recuperezi

| KriSt3n a răspuns:

Nup, numai poti!

| Missperfect a răspuns:

Din pacate nu poti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai poate recupera... imi pare foarte rau...imi dai funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai poti.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai poate recupera... imi pare foarte rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nul minti pe saracu copil da poti cu recuva poti lua ori ce fisier sters depinde cat de recent ii.