| maria_4948 a întrebat:

V-ati cumpara ca animal de casa un hamster?

Răspuns Câştigător
| oK_4173 a răspuns:

Am avut. nu mai bine un iepuras :XX (daca nu te lasa parintzi sa tii un catel sau o pisica)... o sa moara repede mai mult de 8 luni nu traiesc.iti spun din propria experientza! bye bye sper ca ti-am fost de ajutor happy happy happy

10 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Da eu am unul. Si sa stii LinkinPark ca nici hamsterii nu au coada. Daca nu sti nu vorbi. Eu iti recomand pentru ca sunt tare dragalasi si nu trebuie sa ii duci afara si etc. Doar ii schimbi talajul o data pe saptamana. Nu e greu de ingrijit. :d
Funda?

| DrugFree a răspuns:

Eu nu recomand un hamster, deoarece fac mizrie si sunt morocanosi.(stiu asta, am crescatorie de animale, printre care, si rozatoare ) Mai bine un porcusor de guineea. Gandeste-te mai bine! Nu da funda la raspunsurile pe care le vezi! Trebuie sa ai camere speciale pentru. ei. Si pentru hamster, si pentru porcusorul de guineea. Amandoi sunt draguti, dar trebuie sa le oferi conditii speciale! Daca ai nelamuriri, trimite un mesaj privat!

| KissStarDee a răspuns:

Eu am avut unul vreo 2 zile, in prima zi a scapat prin casa si 1 ora amalergat 2 persoane dupa el, apoi l-am dus pe balcon dimineata si aveam o crapatura in geamul de jos ca aveam balconul descoperit si cred ca a iesit pe acolo si dus a fost, nu l-am gasit jos cred ca l-a mancat o pisica si nu era nici sange, posibil sa aterizeze pe pamnt si sa supravietuit dar nu cred ca e posibil de la etajul 3...iti recomand iepurasii, cainii, papagali(pasarile), porcusorii de guineea...

| MeGustaaa a răspuns:

Da

| amaranth a răspuns:

Mai bine un porcusor de Guineea big grin Sunt mult mai draguti si se ataseaza de om. pe cand hamsterul, oricat te-ai juca cu el, tot "rece" ramane happy.

| marius577 a răspuns:

Nu, prefer papagalii

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Mai bine un porcusor de guineea pentru ca e mai dragut si nu are coadabig grin.

| Dacianna a răspuns:

Da:X:X eu am 3 si sunt adorabil cel mai mult tin la mama dar tot draguti sunt eu o fata adorabila ca-mi vine sa-i pup in bot :X:X:X si porcusori de guineea sunt draguti am avut... dar mi-a murit crying

| unbaiatanonim a răspuns:

Nu, mai bine mi-as lua un caine.

| EpicSmile a răspuns:

Am vrut si eu sa-mi iau, dar dupa ce am auzit cate ceva de la prietenii care au sau au avut, m-am cam razgandit. Fac multa mizerie si nu miros deloc bine. Si daca ii trezesti sau zgaltai la momente nepotrivite, devin irascibili si musca. happy