| angel_5676 a întrebat:

Va plac pisicile? Ce rase?

54 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac foarte mult pisicile. Nu am mari preferinte dar as spune ca imi place rasa Albastru de Rusia.

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu imi plac deloc pisicile.Prefer hamsterii.Zau.

| Aliyaa a răspuns:

Persane, albastre de Rusia, Birmanezelove strucklove strucklove struck

| Brigitta a răspuns:

Pisica mea, Sisi, o persana happy

| Bishop a răspuns:

Nu-mi plac de nici o rasa laughing

| User a răspuns:

Da, alea gratinate.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Le urasc.

| BabyPink a răspuns:

Cele pufoase şi marilove struck
Dar preferata mea este tot Albastru de Rusia.

| waXonwaXoff a răspuns:

Maidaneze, imi place sa le ingrijesc.sau persane.

| BRG a răspuns:

D a eu a m un motan birmanez în vîrstă de 10 ani momacu îl cheamă, este foarte jucăuș.

| OanaG a răspuns:

Cele tigrate love struck

| DianaLostInDreams a răspuns:

Imi plac foarte mult, mai ales birmanezele, dar in rest cand vad orice pisica fug sa o mangai:X blushing.

nony
| nony a răspuns:

Bent, stiu ca ma iubestihee hee Si eu te iubesc, maimutoiul meu :*

nony
| nony a răspuns:

Off, nu-mi pot afisa dragostea catre anumite animale ca ma aleg cu stupid crying Cruel world, va las in pace.Bent,orice ar fi, tu ramai favoritul meu. Sper ca nu tu mi-ai dat stupid, altfel sentimentele mi-ar fi ranite pana la sangerare sad

nony
| nony a răspuns:

@Bent, nici nu-ti poti imagina ce fericit sunt ca nu tu mi-ai dat stupid.Era pacat sa ma taxezi pentru dragostea declarata :* Nu am sangerari periodice, am orgasme. Pune mana sa te convingibatting eyelashes

| daηă a răspuns:

Ador pisicile

| carminaburana43 a răspuns:

Cand am fost mica mi-au placut pisicile de orice fel mai tirziu cele siameze.Acum nu sunt cu ele imi plac ciinii.

| mariaw a răspuns:

Rasa europeana, cea comuna pe care o intalnim si pe la tara. cea mai frumoasa, mai ales daca e vb de un gri tigrat:X. Ma rog fie, sunt bune si siberienelebatting eyelashes

| CosteaVlad a răspuns:

Imi plac pisicile alea maaaaari :X big grin

| Яùxsi a răspuns:

Da. Persanele si siamezele laughing

| Lawrence a răspuns:

Da imi plac foarte mult, am felina europeana.

| angel_5676 explică:

Mie imi plac cele din rasa Ragdoll:X si Birmaneze!

| rserpu a răspuns:

Imi place toate pisicile in afara de cele cu botul turtit si cele fara blana. De preferat cele maaaari.

Răspuns utilizator avertizat
| LuS[z] a răspuns:

Da in special cele birmanezebig grin

| Aurelia_6050 a răspuns:

Imi plac multe rase de pisici, dar nu chiar toate. Adevarul este ca nu prea cunosc numele acestor rase, insa diferenta dintre aceste rase se observa. Pisica este animalul meu preferat.

| d33a a răspuns:

Daaa :X:X:X fff mult
Orice rasa. am o pisicuta albastra de Rusia si ink 4 pisici normale
Am avut si birmaneza dar a disparut sad
Nu asta conteaza, atata timp cat sunt frumix si dragalase imi plac toate happy... mai ales pisoiasii :X

Răspuns utilizator avertizat