| AlexandraHNY a întrebat:

Va plac pisicile? daca da, ce rase?laughinglove struck

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Persană, British Shorthair, Albastru de Rusia, Exotic Shorthair și Siberiană.

| Anonymus314 a răspuns:

Imi plac pisicile,dupa parerea mea sunt foarte "relaxante" si jucause.
Rasa, nu stiu, imi plac cam toate pisicile in afara de alea foarte blanoase si aia cheala rolling on the floor

| Dumnezău a răspuns:

Da,imi plac mult.Ce e interesant la pisici(mate cum le spun eu) e ca nu sunt niste pupatori in cur,cum sunt caini, care se gudura pe langa tine si cand le dai o bucata de paine uscata si mucegaita. Pisicile nu fac asta pentru ca au caracter si sunt animale destepte, si poate chiar rationale.Dar deviez.Mie imi plac astea: himalayana(stiu ca avea un vecin acum vreo 6-7 ani si ii era frica de mine,sentimentul era reciproc,cred ca stia ca vreau sa-l fur ca era frumos tare),albastru de Rusia(da,Tom laughing),pisicile gen Garfield(da,de alea supraponderale,sunt dragute cand urca scarile *tup-tup-tup; hai ca mai dau jos vreo cinci grame,miaw* laughing), si alea maidaneze, mai ales cele vargate sau portocalii.

| NuDauFunda a răspuns:

Mie-mi plac maidanezele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pute sunt am 2 in curte si soarici=0. Am avut si una Persană, dar cind vedea soaricele lesina, trabuia sa ii dau nitroglicerina.

| inimadeciocolata a răspuns:

Daaaa imi plac foarte mult am si eu una.tu ai? te pot invata cum so ingrijesti.are3,4 ani a mea si e birmaneza dar am si un catelus si se inteleg deminune amandoi cate odata pisica ii mai trage cate o gheara pe fata si catelul pleaca.el este mic si pufos la fe ca pisica

| DarkRoses a răspuns:

Iubesc pisicile:XMai ales pe.alea negre:Xhappy

| Ady05 a răspuns:

Nu,deloc

| Oannaa30 a răspuns:

Nu prea.Dar sunt scumpe cand sunt mici mici micibig grin

| Demon3D a răspuns:

Albastru de Rusia