| IoanaAndrei a întrebat:

Va place carnea de pisica? Eu o gatesc cu busuioc si coriandru. Ce retete mai stiti?

Răspuns Câştigător
| xLikeTpu a răspuns:

FUCK!?!
Nu-ți e mila surprise?!
Nu aș mânca așa ceva niciodată!
Scuzațimi primul cuvânt, era ceva de genu "wow"!
In fine, pofta bună!

14 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

De necrezut! Cum poti sa pui busuioc si coriandru la pisica, cand toata lumea stie ca pisica se condimenteaza doar cu rozmarin!

| Intruder19 a răspuns:

Wtf? Ori faci misto ori n-ai mila de bietele animale.

mira
| mira a răspuns:

Te lauzi.

| Rayyy a răspuns:

E tare inuman din partea ta daca faci, intr-adevar, ce ai afirmat mai sus.

| thealchemist a răspuns:

Hmm, mie-mi vine sa fac un efort in plus sa-ti gasesc IP-ul si sa te hacuiesc pe tine. nu cred ca mergi cu busuioc, si nici cu coriandru, dar poate ceva mai tare ar sterge impresia proasta pe care o am despre tine din cauza intrebarilor tale.

| EmotionalKoma a răspuns:

Pe bune? glumesti? :O
esti cumva canibal? nu ai mila? :O

| Dope a răspuns:

Părerea mea sinceră este că eşti cam prost sau proastă. thinking
Arzi în iad. happy

| Agradável a răspuns:

E buna... pacat ca suntem in Romania nu in China!

| T30D0RA a răspuns:

Ai gresit categoria. laughing Trebuia la "amuzante".

| darielle a răspuns:

Serios?
Eu nu as manca asa ceva NICIODATA IN VIATA MEA!
Ma rog...mie nu imi plac pisicile, dar de data asta o sa fiu de partea tutoror.
Nu iti este mila de bietul animal?

siii...cred ca ai gresit categoria.nu este HOBBIES&PETS ci FUNYY(AMUZANT).

Bye, bye!

| vanessa_8029 a răspuns:

Sadico straight faceai chef de glume?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna bine. o sa incerc mcwinking

| Mona_5275 a răspuns:

Banuiesc ca faci misto de noi...

Cum sa mananci asa ceva... doamne in ce lume traim, am ajuns sa mancam carne de pisica...laughing

| emy_3668 a răspuns:

Esti total nebun/a?! cum sa mananci carne de pisica?! dar daca vrei uite aici niste retete:
1. Ton cu orez brun

Ingrediente:
1 conserva de ton in ulei
½ ceasca carne de pui dezosata
1 lingura morcov fiert si pisat
2 linguri de orez brun fiert
Se amesteca ingredientele intr-un blender sau cu ajutorul mixerului. Se pot amesteca si cu lingura insa legumele si carne trebuie fierte astfel incat sa poata fi bine maruntite sau zdrobite. Tineti cont de faptul ca pisica trebuie sa consume ton nu zilnic, ci ocazional.
2. Somon cu miez de paine

Ingrediente:

1 ceasca de somon tocat (sau orice alt tip de peste, fara oase si fara piele)
¼ ceasca miez de paine
½ ceasca telina tocata ultrafin
1 ou crud, batut
1 pliculet gelatina fara arome
½ ceasca apa

Se incalzeste cuptorul la 325 grade Fahrenheit (150 grade Celsius). Se amesteca ingredientele si se pun intr-un vas -daca ai unul in forma de peste, cu atat mai bine happy. Vasul cu mancarea pentru pisica se introduce la cuptor si se lasa timp de 45 de minute. Mancarea poate fi servita la temperatura camerei.
Supica pentru pisici

Ingrediente:

1 ficacior de pui
1 inima pui
1 pipota pui
2 cesti apa
1 gat pui
1 lingura patrunjel tocat foarte fin

Se pun toate aceste ingrediente intr-un vas si se lasa sa fiarba la foc mic. Dupa ce carnea este fiarta, se scoate din apa si se marunteste cu blenderul. La final, carnea se amesteca cu restul de zeama fiarta. Supica trebuie consumata calda.
sper sa iti placa?!