| X0xo a întrebat:

Am 17 ani si mi-ar place sa stiu sa gatesc si altceva in afara de cartofi prajiti. Nu stiti un site cu retete asa mai pentru varsta mea?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| byencutza95 a răspuns:

Salut, uite aici un blog care cred ca iti poate fi de un real ajutor, deoarece are retetele explicate, la care se adauga si poze. mie imi place foarte mult :) http://gospodini.blogspot.com/2009/10/chipsuri-dietetice-la-cuptor.html

sper sa te ajute :)

2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ai o varsta potrivita pentru orice reteta.Ia o carte de bucate sau o revista de specialitate si vezi ce anume ti se potriveste/cu ce ai vrea sa incepi.Te-as sfatui sa incepu cu ceva usor ca de ex o salata orientala,o friptura,ciorba, apoi dupa ce mai inveti poti sa faci si prajituri, torturi

| jojo_2491 a răspuns:

Intra pe *retete pentru mancaruri* si gasesti acolo tot felul de retete